Müşteri Hizmetleri  0224 613 54 54 - 0533 435 65 17

 
Hakkımızda
 

EVMO MOBİLYA

       ‘’Her yeni gün farklı başlar’’ her farklı yaklaşım önceden beri süregelen klasik yaklaşımları tehdit edercesine değiştirir ve hep kaliteye, bilimselliğe, dürüstlüğe, farklılığa ihtiyaç duyan bireylerin, insanların, toplumların, kurumların tercihleri olmaya başlarsınız. 2000’li yıllarda değişimleri göreceğiz, hissedeceğiz, yaşayacağız ve hepimiz geleceğin bir parçası olacağız.

    1984 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. 2005 yılından itibaren EVMO mobilya markası ile üretim hızımızı arttırarak devam etmekteyiz. İşimiz Modüler Mobilya üretmek, hedefimiz siz değerli müşterilerimizin rahatlığıdır. 


Değerlerimiz

Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

Hedeflerimiz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlıyan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.
Ana Sayfa  |  «« Geri Dön


Bu site, ETicaretSoft® - E-Ticaret Paketi ile hazırlanmıştır.
0